SMARTBOX – Cabina foto si Selfie 360 Video – partener pentru educatie

Dorim sa anuntam parteneriatul asociatiei noastre cu SMARTBOX – Cabina foto (photobooth) si Selfie 360 Video. Prin intermediul acestui parteneriat SMARTBOX va sponsoriza Asociatia pentru Dezvoltare Personala si Sociala cu 10% din veniturile generate de serviciile privind inchirierea cabinei foto si Selfie 360 Video la evenimentele din anul 2023. Asociatia noastra va utiliza sponsorizarile pentru initierea si/sau dezvoltarea programelor proprii de educatie financiara si digitala adresate copiilor.

Daca doriti sa rezervati cabina foto si/sau Selfie 360 Video pentru orice eveniment puteti accesa pagina oficiala SMARTBOX: www.cabinafoto-photobooth.ro

Cabina foto SMARTBOX reprezinta un studio foto mobil, iar principalele avantaje sunt realizarea, personalizarea si tiparirea pozelor pe loc.

Platforma SMARTBOX Selfie 360 Video reprezinta un echipament complex care inregistreaza cadre la 360 grade, iar rezultatul este un videoclip cu efecte slow / fast motion, reverse si boomerang, care poate fi pastrat in telefonul mobil si/sau distribuit pe social media.

Cabina foto SMARTBOX

SELFIE 360 VIDEO

 

Daca doriti sa rezervati cabina foto si/sau Selfie 360 Video pentru evenimente puteti accesa pagina oficiala SMARTBOX: www.cabinafoto-photobooth.ro

Multumim anticipat 🙂

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *